+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

چراغ خورشیدی سیل Findyouled

Findyouled خورشیدی سیل چراغ چراغ 60LED/120Lumen /In-ground دیوار بازیگران آلومینیوم در فضای باز چشم انداز روشنایی، نور قابل تنظیم 2-1 با مربع 16.4 کابل، خودکار روشن/خاموش (سفید گرم) · سفید 60led/120lumen گرم، خروجی زاویه 60 درجه را پوشش زاویه گسترده تر از متوسط ها. لامپ ها...

Product Details

Findyouled خورشیدی سیل چراغ 60LED/120Lumen /In-ground دیوار بازیگران آلومینیوم در فضای باز چشم انداز روشنایی چراغ نور قابل تنظیم 2-1 با مربع 16.4 کابل، خودکار روشن/خاموش (سفید گرم)

 

图片41.jpg 

· سفید 60led/120lumen گرم، خروجی زاویه 60 درجه را پوشش زاویه گسترده تر از متوسط ها. لامپ ها و پانل های خورشیدی هر دو با براکت دیوار نصب شده و زمین سوار مخاطرات متناسب با نیاز شما هستند. و 16.4ft سرب کابل را کار لامپ ها در داخل سالن

· اجرای 6 ~ 15hours بدون نور dimmed نشانه شارژ کامل به علت 2000mah باتری های قابل شارژ با 3 سال گارانتی کار به صورت خودکار از غروب تا سپیده دم در آفتاب خوب.

· دید 7.5x6.1 اینچ پانل های خورشیدی، شارژ سریع حتی در روز ابری. فقط پانل های خورشیدی برای اولین بار روشن و در آن به طور خودکار در شب با شب سنسور در آمد و به ماندن در 6 ساعت بیشتر

· ضد آب و دولایه---بازیگران چرخشی آلومینیوم مشکی ها با قفل کردن واشر حلقه و لاستیک به شدت باران و برف و آفتاب بزرگ مقاومت در برابر

· توجه: برای روشن کردن سوئیچ نور بدن قبل از استفاده مطمئن شوید. نور حساس به نور است و نور را تا در محل روشن نخواهد شد. را روشن نور روز لطفا به طور کامل پوشش پانل های خورشیدی و منبع نور یا آفتاب شناسایی وجود دارد مطمئن شوید.

 

图片42.jpg图片43.jpg图片44.jpg 

توضیحات محصول

گرم رنگ: سفید

توجه داشته باشید:
لطفا در صورت اطمینان به روشن کردن سوئیچ نور بدن قبل از استفاده از (شما دکمه زیر کلاه پلاستیکی است غرق احساس می کنید). نور حساس به نور است و نور را تا در محل روشن نخواهد شد. را روشن نور روز لطفا به طور کامل پوشش پانل های خورشیدی و منبع نور یا آفتاب شناسایی وجود دارد مطمئن شوید.

ارائه چشم انداز بزرگ و یا گزینه های روشنایی دراماتیک 
این نور است واقعا مناسب برای هر چیزی خارج از منزل که باید روشن شود: جلوی خانه پرچم نشانه، مسیر، حیاط گاراژ Patios, عرشه مناطق و یا حتی خاص درخت یا گیاه.

خودکار نور 
با حسگر نور در پانل های خورشیدی نور در هنگام غروب به طور خودکار در می رود و در 6 ساعت بیشتر باقی بماند

نصب و راه اندازی 2 در 1 
چوب به زمین/استفاده از شامل پیچ به سوار شدن بر روی دیوار

تمام طول شب کار می کند 
بزرگتر پانل های خورشیدی برای جذب نور خورشید بیشتر و این نور می تواند آخرين برای 6 ~ 10 ساعت

آسان برای نصب
بدنه فلزی و سیاه را با IP55 ضد آب، جداگانه 2 وات پنل خورشیدی با سیم 16.4 پا به پایان برسد، بدون برق AC یا DC مورد نیاز است.

انرژی خورشیدی انرژی های سبز، صرفه جویی در هزینه
صفحه خورشیدی نور افکن با پانل های خورشیدی کارآمد, بدون برق AC یا DC مورد نیاز است، این نور خورشیدی نه تنها شما بسیار کمی در "rewiring هزینه برای نور سیل شده" صرفه جویی خواهد شد، آن نیز $ در صورتحساب برق خود را ذخیره کنید. اگر آب و هوا شما sunnier شما باید با این محصول بسیار راضی است.

درباره FindyouLED 
ما تمرکز بر توسعه و فروش رهبری چراغ و چراغ لوازم خانه & باغ و ما خودمان را اختصاص به بهبود و ایجاد زمان خانه بهتری برای شما.


Hot Tags: findyouled چراغ های خورشیدی سیل و تولید کنندگان و تامین کنندگان، بهترین، فروش، قیمت ارزان، برای فروش
محصولات مرتبط
Inquiry