+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

دوربین امنیتی بیرونی خورشیدی

دوربین امنیتی امنیتی خورشیدی فهرست بسته بندی پنل خورشیدی x1 4G دوربین x1 براکت x2 دارنده برای قطب x2 دارنده برای زاویه x2 نوار روتختی x6 U حلقه (89mm) x2 U حلقه (140mm) x2 لوازم جانبی (پیچ، واشر، آجیل ...) فنی اطلاعات برنامه ساخت 100٪ خورشیدی و بی سیم، ...

Product Details

دوربین امنیتی امنیتی خورشیدی

图片 6.png

فهرست بسته

پنل خورشیدی x1

4G دوربین x1

براکت x2

دارنده برای قطب x2

دارنده زاویه x2

روبان ضد زنگ x6

حلقه U (89 میلی متر) x2

حلقه U (140 میلیمتر) x2

لوازم جانبی (پیچ، واشر، آجیل ...)

图片 7.jpg

اطلاعات فنی

图片 8.png

کاربرد

ساخت و ساز

图片 9.jpg

100٪ خورشیدی و بی سیم، مبتنی بر وب و نصب در 20 دقیقه. اجازه دادن به کاربران برای دسترسی به دوربین های شما از هر کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه از طریق مرورگر وب. یک راه حل ساده برای تقریبا هر سایت کاری زیر خورشید، کیفیت پروژه و کیفیت پروژه و مدیریت پروژه.


Agricluture

图片 10.jpg

مزرعه و مزارع از راه دور و شبکه WiFi و برق به طور کلی در دسترس نیست. 100٪ خورشیدی پشتیبانی از دوربین 24/7/365! سرویس Cloud Service و Web Application اجازه می دهد تا از هر کامپیوتر یا تلفن هوشمند برای نظارت از راه دور و دریافت هشدار به سیستم وارد شوید.


ترافیک و جاده ها

图片 11.jpg

اندازه کوچک و وزن سبک سیستم آنها را می توان به زیرساخت های موجود مانند قطب های نور، قطب های ترافیکی، پل ها، درختان قرار داد. سرویس ابری مدیریت کاملی از دوربین ها را فراهم می کند، پیوندهایی به صفحات نمای عمومی برای شرایط ترافیکی در زمان واقعی.


شهرها و آثار عمومی

图片 12.jpg

Subwebcamconsume 1 / 5th تا 1 / 10th قدرت دوربین های از راه دور سنتی به علت منحصر به فرد، ثبت اختراع طراحی قدرتمند الکترونیک یکپارچه کم. این اجازه می دهد که دوربین بعد از یک بار خورشید شارژ شود.


نظارت بر محیط زیست نفت و گاز

图片 13.jpg

Sunwebcam دوربین های بی نظیری که برای محیط های خشن طراحی شده اند، با محفظه هایی با قابلیت محافظت در برابر ضربه های مقاوم به IP67 می باشد. این کاملا منحصر به فرد است، با یک کابل کوتاه به پانل خورشیدی شامل.


نظارت بر محیط زیست

图片 14.jpg

داده های 100٪ بی سیم / خورشیدی و مجموعه تصویر. سرویس Cloud ارائه راه حل کلید به کلید برای مهندسین محیط زیست و دانشمندان برای تمرکز بر داده ها است.


برق لاین بازرسی

图片 15.jpg

نظارت از راه دور و امنیت شبکه برق به همان اندازه مهم است. سرویس Sunwebcam و Cloud یک راه حل کامل برای نظارت از راه دور زیرساخت های برق و دیگر نقاط زیرساخت های حیاتی است. مجموعه ویژگی های غنی، ورود داده ها، هشدارها و آلارم ها و آرشیو تصویر را فراهم می کند.


سد

图片 16.jpg

ایده آل برای استفاده در فضای باز، کمک به نظارت به خصوص در مناطق بزرگ بدون شبکه برق و یا نگهبانان، مانند سد، مخزن، خلیج، و غیره صرفه جویی در هزینه های راه حل های معمول شامل زیرساخت های ارتباطات گران قیمت و هزینه های امنیتی.


Hot Tags: دوربین امنیتی امنیتی خورشیدی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، بهترین، خرید، ارزان، قیمت، برای فروش
محصولات مرتبط
Inquiry