+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

سیستم امنیتی مزرعه Sunwebcam Solar Powered

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Apr 02, 2018

متاسفانه، با توجه به افزایش جرایم جنایی و سرقت شرکت ها، نیاز سیستم های امنیتی در واقع افزایش یافته است. بسیاری از خدمات پرسنل امنیتی در گشت، اما این واقعا به اندازه کافی مستمر نیست. یکی از مظنونان یک پرسنل امنیتی را پیدا خواهد کرد، با این حال ممکن است یک سیستم امنیتی خورشیدی سامسونگ را پیدا نکنند و این جایی است که دوربین نظارت تصویری خورشیدی سامسونگ در نهایت حیاتی است.

1.jpg

سیستم امنیتی Sunwebcam Solar Powered

همچنین سیستم های امنیتی ضد خورشید بی سیم وب سایت های خورشیدی که فوق العاده برای هر خانه یا شرکت برای پیگیری ویدئو از راه دور وجود دارد. این نوع سیستم دوربین الکترونیکی سیگنال را از طریق یک آداپتور LAN یا شبکه بی سیم به یک آدرس خاص IP منتقل می کند.

دوربین های امنیتی دیجیتال نیز در حال حاضر ارائه می شوند و در هنگام تلاش برای پنهان کردن محل دوربین، بسیار کوچکتر از اندازه و ساده می باشند. دوربین های امنیتی دیجیتال ویدیو را برای یک دوره طولانی ضبط می کنند و ویدئو را می توان به FTP آپلود کرد و ذخیره شده به ذخیره سازی Cloud و می تواند در آینده یک سیستم کامپیوتری را تغییر دهد.

با افزایش نرخ جرایم جنایی، افراد بیشتر از سیستم امنیتی خورشیدی استفاده می کنند تا خانه هایشان، خانه هایشان و اموالشان را تامین کنند. شما می توانید خانه خود را ترک و به تعطیلات و یا صرفا برای روز، درک کنید که خانه خود را در همه زمان ها محافظت می شود.

عملکرد تابع تشخیص حرکت و متن یا هشدار ایمیل را ایجاد کنید.

با این نوع سیستم امنیتی شما می توانید خانه یا شرکت خود را حتی در حالی که در حال گشت و گذار هستند نظارت کنید. اگر هر یک از این سیستم ها شناسایی شده باشد، چند سیستم حتی به شما هشدار ایمیل ارسال خواهد کرد.

شرکت ها در طول چندین سال از دوربین های امنیتی الکترونیکی استفاده کرده اند و حتی در حال حاضر حتی شرکت های کوچک و خانه های خصوصی از آنها استفاده می کنند. سیستم های امنیتی امنیتی در حال حاضر نسبتا ارزان قیمت هستند، بنابراین برای مالکیت و کارآفرین ارزان تر است.

شما نیازی به ضبط فیلم های ضبط شده با دوربین های امنیتی دیجیتال دیجیتال ندارید که باعث می شود فیلم ها و ویدئوهای بسیار راحت تر را ذخیره کنید. سیستم Sunwebcam solar powered سیستم ذخیره سازی ابر دارد.

در حالی که از این می توانید ببینید که گزینه های متعددی در مورد سیستم های امنیتی خورشیدی سامورایی Sunwebcam و نحوه کمک آنها به حفاظت از خانه و محتویات شما وجود دارد، آنها یک نوع مثبت از امنیت هستند. دوربین و سیستم های دیجیتالی که به سیستم رایانه شما پیوند دارند عالی هستند برای گرفتن عکس از فعالیت جنایی در عمل، و نیاز به کار در حفاظت از محکومیت و حتی ممکن است محصولات خود را به شما برسد، اما آنها نمی توانند کمک کنند از لحاظ فیزیکی امن یا حفاظت از ساکنین خانه را از حمله فردی توسط یک سرقت شناسایی کرد تا بتواند یاد بگیرد که در آن پول یا محصولات ارزشمند پنهان شده اند.

2.jpg

سیستم امنیتی Sunwebcam Solar Powered

چندین دوربین امنیتی وجود دارد که می تواند در یک سری از اشکال و اندازه های مختلف یافت شود. دوربین های الکترونیکی سیمی که می توانند ساعت ها، بلندگوها، زنگ های دود و دیگر مکان های غیر قابل تشخیص را برآورده کنند.

با این حال، دوربین های فیلم سیمی موقعیت های بیشتری برای سیم، اندازه های بزرگ و نصب و راه اندازی مشکل دارند. دوربین امنیتی بی سیم 4G آسان برای نصب است و می تواند هر جا که می خواهید نقل مکان کرد و به آسانی پیدا نشد.

انواع بی سیم بسیار متنوع هستند و می توانند عملا در همه جا پنهان شوند. سیستم های امنیتی بی سیم را می توان پنهان کرد، به طوری که یک سارق هرگز نمی تواند کشف کند که یک دوربین الکترونیکی حتی در آنجا وجود دارد، که هر حرکتی را در بر می گیرد.

هنگامی که واحدهای سنجش حرکت در واقع باعث شده است، دوربین الکترونیکی به زودی شروع به ضبط می کند، یا تصاویر را می گیرند یا عکس ها را با استفاده از خوراک ویدیو از طریق وب می گذرانند.

این دارای تشخیص اتوماتیک خودکار است. تا زمانی که کسی از طریق آن عبور کند، می توان آن را ضبط کرد. یک پیکسل بالاتر، حتی یک سگ. سیستم های دوربین فیلمبرداری داخلی خانگی به طور کلی به عنوان 3 روز بارانی به عنوان انرژی تامین می شود. آنها واقعا موثر و بسیار آگاهانه حرکت می کنند و فقط حرکت جزئی را برای حرکت دادن واحدهای حسگر حرکت در دوربین انجام می دهند. اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امنیتی مزرعه خورشیدی سامسونگ هستید، لطفا از اینجا دیدن کنید:

http://www.gatesea.com .