+86-760-87808162sales@gatesea.com

در باره ما

صفحه اصلی > پرسش و پاسخ

چه شده استSunwebcam?

Sunwebcam تعاملی وب کم به فروش می رساند. فن آوری ما مشتریان می دهد توانایی از راه دور نظارت بر خود jobsites زنده و اتفاقات با رکورد زنگ تشخیص حرکت. استفاده از Sunwebcam ترکیب منظومه تکنولوژی 4G LTE با دوربین های امنیتی, صرفه جویی در قدرت و نیروی کار و مواد هزینه.

Sunwebcam است نرم افزار iOS, اندیشه و کامپیوتر دستگاه. مشتریان ما می توانید ببینید وب کم خود را از راه دور در خانه را در دفتر.


هستندSunwebcam ویدیوزندگی می کنند؟

بله. وب کم زندگی می کنند فیلم را نمایش می دهد. هر زمان شما بازدید از دوربین شما با زندگی می کنند ویدئویی معرفی شده اند. قابلیت رشد کندتر اتصالات سلولی, شما باید گزینه به تماشای ویدیو در تعریف استاندارد یا با کیفیت بالا.


چگونه کار می کند؟

Sunwebcam 4G دوربین های خورشیدی انرژی خورشیدی مجهز هستند. ما مودم LTE 4G ساخته شده است به طور خودکار صفحه اصلی به ما سرور Sunwebcam شماره گیری. کاربران Sunwebcam با تلفن هوشمند نرم افزار و یا نرم افزار کامپیوتر ما دسترسی داشته باشید. این نرم افزار رابط کاربر با تمام ابزار برای ارتباط برقرار کردن با دوربین را فراهم می کند.


چه نوع پلاگین مورد نیاز برای استSunwebcamکاربران است؟

هیچ کدام. اگر برنامه و یا نرم افزار بر روی دستگاه شما نصب شده, شما می توانید Sunwebcam از هر کجا دسترسی در هر زمان که شما است.


چه نوع از اتصال به اینترنت در مکان دوربین من لازم است؟

هیچ کدام. Sunwebcam 4G دوربین های خورشیدی کشتی با داخلی 4 G LTE همراه مودم و اتصال به سرویس Sunwebcam به طور خودکار. یک استثنا وجود دارد: ما دوربین های تخصص داخلی ممکن است نیاز به یک اتصال اترنت.


آنچه در وجود داردSunwebcamسیستم?

شما یک دوربین (باتری ساخت داخل) پانل های خورشیدی و براکت دریافت خواهید کرد. تمام سخت افزار به خوبی محافظت و در جعبه کارتن برای کاهش آسیب رساندن حمل و نقل حمل می شود.

Sunwebcam همچنین شامل خدمات میزبانی ما دسترسی به همه ما ابزار و امکانات میزبانی رایگان برای همیشه رسانه های پشتیبانی نامحدود از دفتر ما را.


هوا نگرانی است؟

نه، در فضای باز Sunwebcam 4G دوربین های خورشیدی نیاز به استفاده از محوطه است که آنها محافظت از عناصر. اجزای صنعتی درجه به رسیدگی شدید محیط های گرم و سرد و مرطوب در دسترس هستند. فقط پیدا Sunwebcam 4 G دوربین خورشیدی با آفتاب فراوان برای اطمینان از منبع تغذیه.

باران، برف، گرد و غبار و یا خاک ممکن است تجمع در محوطه دوربین و مشاهده گردد. این است که معمولا خودی خود درست با آب و هوا هستند، اما شما ممکن است نیاز به پاک کردن منطقه لنز محوطه صورت بیش از حد کثیف.


چه مدت می توانید باتری خود را آخرین? اگر باتری زیر تمام میشود برق مورد نیاز خواهد بود وجود دارد هر راه اندازی روش مورد نیاز برای دریافت سیستم به بالا و در حال اجرا

Sunwebcam 4G دوربین های خورشیدی می تواند آخرین حدود 4 روز در طول روز متوالی بارانی (از پر به خالی). اگر باتری خشک در شب، دوربین راه اندازی و اجرا به صورت خودکار در زمان روز. بدون نیاز به کسی برای شروع کردن دوربین (حتی در روز بارانی ضعیف انرژی خورشیدی است به اندازه کافی برای بیدار کردن دوربین اما نمی تواند مدت زمان طولانی در شب گذشته).


اگر شما 4 G خورشیدی دوربین کاملا بی سیم طراحی شده توسط انرژی خورشیدی و انتقال داده ها توسط همراه است؟

بله، Sunwebcam 4G دوربین های خورشیدی خورشیدی صفحه کاملا بی سیم است و انتقال داده ها همراه است. قادر به تنظیم دوربین در هر نقطه بدون کابل برق و کابل اترنت می تواند.


دوربین تترازول چیست؟

PTZ پان شیب زوم می ایستد. این به این معنی دوربین می توانید در تقریبا هر جهت بالا/پایین/چپ/راست سازی و سپس زوم با لنز اپتیکال قوی. زیرا آنها با استفاده از موتور برای هدایت دوربین به منطقه می خواهید برای مشاهده دوربین های اغلب دوربین های رباتیک نامیده می شوند.


زمان سرب در تجهیزات خود را?

زمان سرب برای Sunwebcam سخت افزار به کشتی حدود 5-15 روز کسب و کار است، بستگی دارد که کشور شما in.4G LTE باندهای مختلف بین کشورها هستند.


پس از آن راه اندازی دوربین منتقل می شود؟

بله. شما برای حرکت دوربین خود را در هر زمان به هر مکان دیگر و یا سایت است.


قادر به ارائه خدمات نصب نمی شود؟

نه. Sunwebcam نصب فوق العاده ساده می سازد. شما به سادگی دوربین برای سوار شدن و آن را در وصل. بدون مهارت های فنی مورد نیاز است. همه چیز دست مهارت به جای تکنسین مجوز برای صرفه جویی در هزینه نیروی کار خود است.


چگونه می توانم دوربین های دیجیتال من?

برای سفارش نمونه ما کشتی دوربین توسط اکسپرس.

برای سفارش فله ما دوربین توسط دریا کشتی.