+86-760-87808162sales@gatesea.com

در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

图片6.jpg


کی هستیم
Sunwebcamنام تجاری دوربین امنیتی تحت GATESEA تکنولوژی است،با تمرکز بر RandD و ساختازدوربین آی پی 3G / 4G/WIFI با کارایی بالا & خورشیدی دوربین های امنیتی بی سیم در فضای بازدر جهان. Sunwebcam توسعه یافته و مصرف برق، بی سیم سخت افزار و ابر نرم افزار که به پایان خورشیدی سیستم طراحی شده است که نصف هزینه جایگزین و بسیار ساده تر به نصب و مدیریت را قادر می سازد به ثبت رسانده است. ما در بازار محصولات ما را در ساخت و ساز، امنیت سایت، اتوماسیون صنعتی، نفت و گاز، کشاورزی، اجرای قانون و نظارت بر محیط زیست.


کارخانه ما

فناوری GateSea همکاری با دانشگاه های عمده ای برای پرورش استعدادهای درخشان با موفقیت آخرین فن آوری های خورشیدی فتوولتائیک و بی سیم دوربین به مزایای محصولات تحصیلات تکمیلی 8 و 25 نفر کارشناس حرفه ای کارشناسان آثار برای GateSea تبدیل شدید تیم RandD فن آوری بیش از 8 درصد درآمد شرکت در این بخش هر سال سرمایه گذاری شده بود GateSea فنی 20 برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای اختراع جدید را در تنها یک سال در سال 2015 تولید می شود.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


تیم ها و پروژه ها

پیوستن به ما پروژه ها عبارتند از:

پروژه پایگاه ایستگاه مانیتورینگ - چین همکاری ارتباطات تلفن همراه

نظارت بر پروژه های کشاورزی - آکادمی چینی Sciencese

نظارت بر پروژه های کشاورزی - دانشگاه پکن نرمال

پروژه نظارت بر ساخت و ساز - جون هوآ املاک و مستغلات

پروژه ساخت و ساز نظارت بر (دوربین های نصب شده و بستر های نرم افزاری)-شرکت راه حل امنیتی معروف

پروژه Mnitoring محیط زیست – شرکت امنیتی یک راه حل


محصولات ما

پیشنهاد ما چیست
دوربین های امنیتی طراحی خورشیدی بی سیم در فضای باز
Sunwebcam فروش و پشتیبانی از دوربین آی 3 G/4 G/WIFI با کارایی بالا با گزینه های برق خورشیدی برای برنامه های کاربردی مختلف.
سفارشی و راه حل های نصب شده
ما خوشحال به بحث در مورد برنامه های کاربردی سفارشی و تنظیمات را به پروژه خود را یک موفقیت خواهد بود.


کاربرد محصولات

ما در بازار محصولات ما را در ساخت و ساز، امنیت سایت، اتوماسیون صنعتی، نفت و گاز، کشاورزی، اجرای قانون و نظارت بر محیط زیست.


ما گواهی

تمام محصولات چین اجباری گواهینامه (CCC) مقررات گذشته، برخی از محصولات است شده گواهینامه توسط م UL و FCC مقررات.

محصول ثبت اختراع از جمله نرخ ضد آب IP67 ثبت اختراع برای اختراع (باتری)، الگوی برای محصول (طراحی).


تجهیزات برای تولید

با پیشرفته ترین آلمان مارک فتوولتائیک خورشیدی پرس ماشین آلات برش لیزر سلول خورشیدی دقت دستگاه تراشه مرتب سازی پیری خط پهن باند زیمنس پالس، ظرفیت سالانه شرکت رسیده اوج بهره وری از 1.7MW ماژول های فتوولتائیک و 5000 مجموعه دوربین خورشیدی.


بازار تولید

الهام بخشیدن به چشم انداز جدید

شما باید متوجه یک کیسه پارچه های بافته شده است چاپ شده "حرفه ای خورشیدی دوربین و راه حل کارخانه" به نظر می رسد در تمام سایت های پروژه ما، پس از آن GateSea انجمن مهندسان سراسر چین، حتی به سایت های ساخت و... پس از توقف گذرا در هر سایت، ما سمت چپ دوربین برجسته خورشیدی سپس آماده برای مقصد بعدی. درست مثل ما عادی است اما شما می توانید احساس شادی ساده ما تعهد مداوم ما به مسئولیت، شما خواهد شد پیدا کردن تعداد زیادی از ویژگی های قابل توجه زمانی که شما درباره ما بیشتر بدانید ما همیشه در رفتن برای جهان دوستدار محیط زیست هستند و ما واقعا هستند سپاسگزار برای همراه خود را.


خدمات ما

بخش RandD ما متشکل از یک تیم متخصص است که بیش از 15 سال تجربه در نرم افزار و سخت افزار توسعه صنایع متفاوت است و شامل خوب در ارائه سفارشی و راه حل های نصب شده:

· سفارشی کردن تنظیمات دوربین

· پیکربندی سفارشی

· توابع سفارشی

· موبایل نرم افزار سفارشی

واسط کاربر سفارشی و مارک

پشتیبانی از برنامه میدان

تجزیه و تحلیل تاریخ و هشدار توابع

· ابر ارائه دهندگان خدمات دسترسی سفارشی

图片7.png  
 
کی هستیم
بخش RandD ما متشکل از یک تیم متخصص است که بیش از 15 سال تجربه در نرم افزار و سخت افزار developmentin دوربین بخش های امنیتی و با هدف ارائه آخرین محصولات ابتکاری و فن آوری های با قیمت های رقابتی.
图片8.png 
 تیم فنی قوی
ما ارائه قوی پشتیبانی فنی نصب راه حل ویژه برای ساخت و ساز، نفت و گاز، کشاورزی و محیط زیست پروژه های سفارشی.
图片9.png

 
فن آوری های انحصاری
پیشرفت در کاهش مصرف دوربین های توان و هوشمند از شارژ باتری خورشیدی. این است که انرژی خورشیدی قابل اعتماد، کارآمد و بسیار کاهش هزینه ها از سیستم های فعلی ساخته شده است.
图片10.png  
 
قیمت مقرون به صرفه
دوربین های حرفه ای سایت Sunwebcam نصف هزینه دیگری هستند. به طور جدی، مقايسه اینجا را مشاهده کنید.


چرا انتخاب ما؟

Sunwebcam نسل جدیدی از دوربین های سایت است. 3 دلیل Sunwebcam در نظر گرفتن وجود دارد:
·فن آوری های انحصاری-پیشرفت در کاهش مصرف دوربین های انرژی و هوشمند از شارژ باتری خورشیدی. این است که انرژی خورشیدی قابل اعتماد، کارآمد و بسیار کاهش هزینه ها از سیستم های فعلی ساخته شده است.

·گواهینامه ها-IP67 ضد آب میزان حق ثبت اختراع برای اختراع (باتری) الگوی طراحی محصول.

·تیم فنی قوی– قوی پشتیبانی فنی برای سفارشی و نصب راه حل ویژه برای ساخت نفت و گاز کشاورزی برق قدرت شبکه امنیت و نظارت بر پروژه های محیط زیست فراهم می کند.

·قیمت مقرون به صرفه– دوربین های حرفه ای سایت Sunwebcam نصف هزینه جایگزین است. به طور جدی، مقايسه اینجا را مشاهده کنید.


ما در حال حاضر به دنبال شرکای کانال های جدید و خوش آمدید فرصت از شرکت هایی که می خواهم به فروش محصولات ما به کانال های خود را بشنوند. لطفا ما را توسط ایمیل تماس بگیریدinfo@sunwebcam.comیا 76087808162 + 86 برای بیشتر قیمت گذاری یا اطلاعات فنی.